1. SINIF | ||||||||
|
1. DÖNEM | |||||||
KODU | DERS ADI | T | U | K | ECTS | |||
121611206 | Analiz I | 3 | 2 | 4 | 6 | |||
121611207 | Analitik Geometri I | 3 | 0 | 3 | 4 | |||
121611208 | Soyut Matematik | 3 | 0 | 3 | 4 | |||
121611210 | Temel Bilgi Teknolojileri I | 3 | 0 | 3 | 4 | |||
121611211 | Bilgisayar Programlama I | 3 | 0 | 3 | 4 | |||
121611209 | A.İ.İ.T. I | 2 | 0 | 2 | 2 | |||
121611195 | Türk Dili I | 2 | 0 | 0 | 2 | |||
121611196 | İngilizce I | 3 | 0 | 0 | 3 | |||
Sosyal Seçmeli I (1 ders) | ||||||||
Toplam : | 22 | 2 | 18 | 30 | ||||
Sosyal Seçmeli I Dersleri | ||||||||
Beden Eğitimi I | Yazı Sanatı I | |||||||
Türk Süsleme Sanatı I | İlkyardım I | |||||||
Bahçe Bakımı ve Seracılık I | ||||||||
1. SINIF | ||||||||
2. DÖNEM | ||||||||
KODU | DERS ADI | T | U | K | ECTS | |||
121612201 | Analiz II | 3 | 2 | 4 | 6 | |||
121612202 | Analitik Geometri II | 3 | 0 | 3 | 4 | |||
121612203 | Ayrık Matematik | 3 | 0 | 3 | 4 | |||
121612205 | Temel Bilgi Teknolojileri II | 3 | 0 | 3 | 4 | |||
121612206 | Bilgisayar Programlama II | 3 | 0 | 3 | 4 | |||
121611204 | A.İ.İ.T. II | 2 | 0 | 2 | 2 | |||
121612185 | Türk Dili II | 2 | 0 | 0 | 2 | |||
121612186 | İngilizce II | 3 | 0 | 0 | 3 | |||
Sosyal Seçmeli II (1 Ders) | ||||||||
Toplam : | 22 | 2 | 18 | 30 | ||||
Sosyal Seçmeli II Dersleri | ||||||||
Beden Eğitimi II | Yazı Sanatı II | |||||||
Türk Süsleme Sanatı II | İlkyardım II | |||||||
Bahçe Bakımı ve Seracılık II | ||||||||
2. SINIF | ||||||||
3. DÖNEM | ||||||||
KODU | DERS ADI | T | U | K | ECTS | |||
121613306 | Analiz III | 3 | 0 | 3 | 5 | |||
121613307 | Lineer Cebir I | 3 | 0 | 3 | 5 | |||
121613308 | Diferensiyel Denklemler | 3 | 0 | 3 | 5 | |||
121613309 | Bilgisayar Mimarisi | 3 | 0 | 3 | 5 | |||
121613310 | Görsel Programlama I | 3 | 0 | 3 | 5 | |||
Seçmeli Matematik I (1 ders) | 3 | 0 | 3 | 5 | ||||
Toplam : | 18 | 0 | 18 | 30 | ||||
Seçmeli Matematik I Dersleri | ||||||||
121613311 | Nümerik Analiz I | 121613312 | Teknik İngilizce I | |||||
121613313 | Graf Teori ve Uygulamaları I | |||||||
2. SINIF | ||||||||
4. DÖNEM | ||||||||
KODU | DERS ADI | T | U | K | ECTS | |||
121614306 | Analiz IV | 3 | 0 | 3 | 5 | |||
121614307 | Lineer Cebir II | 3 | 0 | 3 | 5 | |||
121614308 | Matematiksel Fizik | 3 | 0 | 3 | 5 | |||
121614309 | Olasılık ve İstatistik | 3 | 0 | 3 | 5 | |||
121614310 | Görsel Programlama II | 3 | 0 | 3 | 5 | |||
Seçmeli Matematik II (1 Ders) | 3 | 0 | 3 | 5 | ||||
Toplam : | 18 | 0 | 18 | 30 | ||||
Seçmeli Matematik II Dersleri | ||||||||
121614311 | Nümerik Analiz II | 121614312 | Teknik İngilizce II | |||||
121614313 | Graf Teori ve Uygulamaları II | 121614314 | Sayılar Teorisi | |||||
3. SINIF | ||||||||
5. DÖNEM | ||||||||
KODU | DERS ADI | T | U | K | ECTS | |||
121615411 | Soyut Cebir | 3 | 0 | 3 | 5 | |||
121615412 | Diferensiyel Geometri | 3 | 0 | 3 | 5 | |||
121615413 | Sembolik Hesaplama I | 3 | 0 | 3 | 5 | |||
121615422 | Mat.Yazım ve Tasarım | 3 | 0 | 3 | 5 | |||
Seçmeli Matematik III (1 Ders) | 3 | 0 | 3 | 5 | ||||
Seçmeli Bilgisayar I (1 Ders) | 3 | 0 | 3 | 5 | ||||
Toplam : | 18 | 0 | 18 | 30 | ||||
Seçmeli Matematik III Dersleri | ||||||||
121615415 | Kısmi Diferensiyel Denklemler | 121615417 | Uygulamalı İstatistik | |||||
121615416 | Lineer Programlama | |||||||
Seçmeli Bilgisayar I Dersleri | ||||||||
121615418 | Web Programlama | 121615419 | Simülasyon Teknikleri | |||||
121615421 | Veri Tabanı Yönetim Sistemleri | 121615420 | Veri Güvenliği | |||||
121615423 | Fonksiyonel Programlama | |||||||
3. SINIF | ||||||||
6. DÖNEM | ||||||||
KODU | DERS ADI | T | U | K | ECTS | |||
121616358 | Topoloji | 3 | 0 | 3 | 5 | |||
121616359 | Kompleks Analiz | 3 | 0 | 3 | 5 | |||
121616360 | Algoritmalar | 3 | 0 | 3 | 5 | |||
121616361 | Kategori Tip ve Yapıları | 3 | 0 | 3 | 5 | |||
Seçmeli Matematik IV (1 Ders) | 3 | 0 | 3 | 5 | ||||
Seçmeli Bilgisayar II (1 Ders) | 3 | 0 | 3 | 5 | ||||
Toplam : | 18 | 0 | 18 | 30 | ||||
Seçmeli Matematik IV Dersleri | ||||||||
121616362 | Uygulamalı Matematik | 121616364 | Uygulamalı Cebir | |||||
121616363 | Uygulamalı Diferensiyel Geo. | |||||||
Seçmeli Bilgisayar II Dersleri | ||||||||
121616369 | Web Programlama II | 121616368 | Web Tabanlı Uygulamalar | |||||
121616367 | Sembolik Hesaplama II | |||||||
4. SINIF | ||||||||
7. DÖNEM | ||||||||
KODU | DERS ADI | T | U | K | ECTS | |||
121617534 | Java | 3 | 0 | 3 | 5 | |||
Zorunlu Seçmeli I (Bitirme Projesi) | 2 | 2 | 3 | 5 | ||||
Seçmeli Matematik V (2 Ders) | 3 | 0 | 3 | 5 | ||||
Seçmeli Bilgisayar III (2 Ders) | 3 | 0 | 3 | 5 | ||||
Toplam : | 17 | 2 | 18 | 30 | ||||
Seçmeli Matematik V Dersleri | ||||||||
121617524 | Fonksiyonel Analiz I | 121617527 | Metrik Topoloji | |||||
121617525 | Cebir | 121617528 | Projektif Geometri I | |||||
121617526 | Modül Teori | 121617529 | Hareket Geometrisi | |||||
121616321 |
Genel Topoloji II (4+0) |
121618490 |
Diferansiyel Geometri II (4+0) |
|||||
Seçmeli Bilgisayar III Dersleri | ||||||||
121617531 | Oyun Teori | 121617532 | Veri Madenciliği | |||||
121617530 | Yapay Zeka | 121617560 | Donanım | |||||
121615414 |
Veri Yapıları | |||||||
Zorunlu Seçmeli I (Bitirme Projesi) Dersleri | ||||||||
121617535 | Öklidyen Olmayan Geo. I | 121617536 | Düz.Uzayda Ele. Geo.I | |||||
121617537 | Kuadratik Geomeriler I | 121617538 | Geometrik Dönüşümler I | |||||
121617539 | Matematik, Doğa ve Sanat I | 121617540 | Mathematica ile Dif. Denkl.I | |||||
121617541 | Timelike Eğriler ,Yüzeyler I | 121617542 | Lineer Geometri I | |||||
121617543 | Adi Dif. Denkl. Seçme Kon. I | 121617544 | İleri Dif. Geo. Giriş I | |||||
121617545 | Kategori Teo.Uyg. I | 121617546 | Maple I | |||||
121617547 | Topolojik Gruplar I | 121617548 | Kıs. Dif. Denkl. Say. Uyg. I | |||||
121617549 | Reel Proj.Düz.Mod. I | 121617550 | Değişmeli Cebirler I | |||||
121617551 | Temel Gruplar I | 121617552 | Sonlu Geometriler I | |||||
121617553 | İntegral Denklemleri I | 121617554 | İnternet Programları I | |||||
121617555 | Visual C++ ile Mat. Hes. I | 121617556 | Geometrik Yapılar I | |||||
121617557 | Mathematica ile Soyut Cebir I | 121617558 | Fark Denklemler I | |||||
121617559 | Düğümler ve Yüzeyler I | |||||||
4. SINIF | ||||||||
8. DÖNEM | ||||||||
KODU | DERS ADI | T | U | K | ECTS | |||
121618508 | Kriptoloji | 3 | 0 | 3 | 5 | |||
Zorunlu Seçmeli II (Bitirme Projesi) | 2 | 2 | 3 | 5 | ||||
Seçmeli Matematik VI (2 Ders) | 3 | 0 | 3 | 5 | ||||
Seçmeli Bilgisayar IV (2 Ders) | 3 | 0 | 3 | 5 | ||||
Toplam : | 17 | 2 | 18 | 30 | ||||
Seçmeli Matematik VI Dersleri | ||||||||
121618499 | Fonksiyonel Analiz II | 121618500 | Homolojiksel Cebir | |||||
121618501 | Cebirsel Topoloji | 121618502 | Bulanık Mantık | |||||
121618503 | Projektif Geometri II | 121618504 | Fraktal Geometri | |||||
121616347 |
121616349 | Kompleks Fonk. Teo. II (4+0) | ||||||
Seçmeli Bilgisayar IV Dersleri | ||||||||
121618505 | Formal Diller ve Otomata | 121618506 | Yapay Ağlar | |||||
121618507 | Bilgisayar Grafiği | 121618535 | Android Programlama | |||||
Zorunlu Seçmeli II (Bitirme Projesi) Dersleri | ||||||||
121618509 | Öklidyen Olmayan Geo. II | 121618510 | Düz.Uzayda Ele. Geo.II | |||||
121618511 | Kuadratik Geomeriler II | 121618512 | Geometrik Dönüşümler II | |||||
121618513 | Matematik, Doğa ve Sanat II | 121618514 | Mathematica ile Dif. Denkl.II | |||||
121618515 | Timelike Eğriler ,Yüzeyler II | 121618516 | Lineer Geometri II | |||||
121618517 | Adi Dif. Denkl. Seçme Kon. II | 121618518 | İleri Dif. Geo. Giriş II | |||||
121618519 | Kategori Teo.Uyg. II | 121618520 | Maple II | |||||
121618521 | Topolojik Gruplar II | 121618522 | Kıs. Dif. Denkl. Say. Uyg. II | |||||
121618523 | Reel Proj.Düz.Mod. II | 121618524 | Değişmeli Cebirler II | |||||
121618525 | Temel Gruplar II | 121618526 | Sonlu Geometriler II | |||||
121618527 | İntegral Denklemleri II | 121618528 | İnternet Programları II | |||||
121618529 | Visual C++ ile Mat. Hes. II | 121618530 | Geometrik Yapılar II | |||||
121618531 | Mathematica ile Soyut Cebir II | 121618532 | Fark Denklemler II | |||||
121618533 | Düğümler ve Yüzeyler II | |||||||